About Us

ПРО НАС

ПРО НАС

Громадська організація “Табула Раса для майбутнього покоління” була створена восени 2022 року за ініціативою дев’яти активістів з Батівської селищної громади Закарпатської області з метою розвитку креативного громадянського суспільства через підтримку та впровадження різноманітних молодіжних ініціатив. Кожна та кожний з членів організації вже мають попередній досвід у роботі з молоддю та дітьми, зокрема й внутрішньо переміщеними особами. Наша команда уже понад два роки опікується молодіжним центром “Здибанка”, який є одним з єдиних закладів Закарпаття, що покликаний втілювати місцеву політику щодо молоді, а також, вже у близькому майбутньому, надавати безкоштовні послуги для молодих людей.

Війна та мистецтво

НАШІ ПАРТНЕРИ

НАШІ ПАРТНЕРИ

З одного боку, одним із наших основних партнерів німецька неурядова організація Science4People, разом з якою ми організацізовуємо різноманітні активності й ініціативи, які покликані посилювати спільноту Батівської селищної територіальної громади та підтримувати усебічний розвиток місцевих дітей і молодих людей.
З іншого - нашим неменш важлою для нас є тісна співпраця з Батівською селищною радою, з якою крок за кроком напрацьовуємо партнерські відносини для забезпечення діалогу та рівної взаємодії, участі молоді у громадському житті на місцевому та регіональному рівнях.