is an international initiative of scientists and those aware of the role of science and innovation for the future of our civilization. From which this future will grow is education, which is severely impaired in conflict-torn countries. TABU supports these communities to care for the vulnerable and foster education, to open prospects for the future.

MORE MEHR 更多 المزيد БОЛЬШЕ БІЛЬШЕ

Війна та мистецтво

ВІЙНА ТА МИСТЕЦТВО

ВІЙНА ТА МИСТЕЦТВО

Культурний діалог "Війна та мистецтво. Вони руйнують, а ми творимо", який наша команда організувала у співпраці з ГО "МО "СТАН"". Виставка, присвячена відкритим діалогам про мир була представлена до Дня Збройних сил України у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка. Відвідувачі змогли побачити роботи кількох швейцарських мисткинь, а також української художниці Марії Вишецької. В діалозі брали участь українські митці Сергій Летучий, Володимир Хила, Сергій Грічанок, а також Яна Малига - очевидиця окупації, авторка низки історій про життя в російській окупації та про шляхи порятунку мешканців Херсонщини під час цьогорічних воєнних подій.

“Чужих дітей не буває”

“Чужих дітей не буває”

“Чужих дітей не буває” - це благодійна акція, яка вже стала традицією в нашій громаді. Метою цієї благодійної ініціативи є підтримка Закарпатського обласного притулку на території смт. Батьово. Цьогоріч до створення особистих пакунків для малечі та придбання спільного подарунку для кожного мешканця/мешканки притулку - портативної колонки - долучилася також наша партнерська організація Science4People.

ІНТЕГРАЦІЯ

ІНТЕГРАЦІЯ

ІНТЕГРАЦІЯ

Команда ГО “Табула Раса для майбутнього покоління” у співпраці з волонтерами МЦ “Здибанка” з початку літа 2022 року організовує систематичні інтеграційні активності для внутрішньо переміщених осіб, у першу чергу дітей та молоді, що мешкають на території Батівської ТГ. Команда ГО допомагає молодіжному центру у проведенні освітніх, культурних та мистецьких заходів, а також являється учасником різних розважальних активностей.

“Здибанка”

“Здибанка”

Команда “Табула Раса для майбутнього покоління” була ініціатором проєкту зі створення молодіжного центру “Здибанка” на базі Батівського будинку культури в рамках п’ятирічної програми “Мріємо та Діємо”, що фінансується за рахунок Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Центр було створено з метою залучення молоді до активного соціального життя громади, шляхом організації та підтримки соціальних, культурних, екологічних та інших молодіжних ініціатив.