31 жовтня професор Ференц Крауш відвідав Закарпаття, щоб зустрітися з викладачами та учнями, які беруть активну участь в освітньому проекті "SKOLA+". Ця ініціатива стала можливою завдяки нашому партнерству з громадською організацією Science4People.
Під час свого візиту професор Крауш мав можливість особисто поспілкуватися з представниками двох шкіл, які беруть участь у початковій фазі проекту. Він мав продуктивні розмови як з учнями, так і з вчителями, відвідав кілька уроків та особисто передав додаткове обладнання S4P для покращення майбутніх класів SKOLA+.
Крім того, професор Крауш взяв участь у надихаючому заході, організованому членами учнівського самоврядування Бакошського ліцею імені Івана Франка. Разом вони відкрили "Алею єдності" в селі, що символізує сильне почуття єдності та спільності.
На додаток до цих заходів, професор Крауш відвідав тренування з волейболу для місцевої молоді. Тренування проводив вчитель-тренер, який був внутрішньо переміщеним з Херсонської області України. Tabula Rasa for the Future Generation у співпраці з Science4People прагне продовжувати підтримувати спортивні клуби, в яких займаються як діти, так і дорослі. Це включає широкий спектр видів спорту, таких як волейбол, баскетбол та футбол.