Сан Санич - це не звичайний тренер волейболу. Нажаль, йому довелося втекти зі свого рідного півдня України влітку 2022 року через окупацію. Він та його родина знайшли новий дім на Західній Україні, де він став опорою місцевої громади. Він почав роботу вчителя фізичної культури в середній школі і відразу ж використав своє багаторічне досвіду тренера на користь громади.
Тепер він тренує 5 команд 2-3 рази на тиждень загалом 22 години, все це у вільний від роботи час і крім того безкоштовно.
Діти, яких тренує Сан Санич, ніколи раніше не мали таких можливостей. "Супертренер" має чарівний спосіб привертати і утримувати увагу, мотивацію та любов до командних видів спорту у дітей та молоді.
Очевидно, що такі люди та ініціативи заслуговують на підтримку та мотивацію.
Завдяки підтримці S4P ми, громадська організація "Tabula Rasa", запустили програму SPORT+, щоб підтримати тренувальні сесії Сан Санича. По-перше, ми придбали спортивний інвентар, футбольні форми, а також призові кубки та медалі. Ми також можемо підтримати тренера невеликим щомісячним відшкодуванням. Але ще багато роботи попереду, тому ми хочемо забезпечити довгострокові потреби програми SPORT+ та додати ще кількох супертренерів до проекту.
Фотографії були зроблені 16 березня на турнірі Spring Cup, в якому команди Сан Санича грали одна проти одної.